Merdiven şeklinde iki kişilik çocuk odası takımı

Sunta lam malzemenin kullanıldığı takımı turuncu renkler hakim olurken ekranda gördüğünüz çocuk odası takımı unisex şekilde tasarlanmıştır.

 

 

Bir çatı katı odası tasarımı olarak karşımıza çıkan bu çocuk odası takımı iki kişilik olup içerisinde bulunan her modülden de iki tane barındırmaktadır.

Kategoriler

Kırmızı tonlarının, sarının ve lacivertin hakim olduğu bu çocuk odası takımının portatif özelliklere sahip olması yani örneğin yatağın altından bir yatak daha çıkıyor olması kullanışlılığını arttırıyor. Birbirine farklı şekilde konumlanmış iki yatağı temel alan tema, yatakların üzerinde bulunan geniş dolaplarla zenginleştirilmiş. Büyük bir ray dolabın, tek kişilik iki yatağın ve üçlü büyük bir kitaplığın bulunduğu takımda sarı turuncu renkleri hakim. Büyük bir kitaplığı, geniş ve duvarı kaplayan dolapları, tekerlekli yatağı ve isteğe göre ayarlanabilen raflarıyla kullanışlı bir takım Bir çatı katına uygulanmış olan bu yöntem, dairelerinizin ölçüleri dahilinde yapılmaktadır. İçerisinde bulunan diğer eşyalar da aynı şekilde ölçümlerle sınırlandırılmaktadır. Yeşil lacivert ve sarı renklerinin hakim olduğu bu takımda bulunan ranza klasik tipli olmasına rağmen basamaklarının yandan yükseklmesi ortama estetik bir hava katmış.
Modern mimariyle tasarlanmış olan bu çift kişilik çocuk odası takımı gerek yatakların, gerekse dolapların konumlanmasıyla farklı bir hava yaratıyor. Pembe ve mor renklerinin hakim olduğu ve ortamın buna göre tasarlandığı bu çocuk odası takımında yatakların konumlanışı da ayrı bir hava katıyor. Sade tasarımıyla gözümüze çarpan bu takımda klasik bir yatak, bir çalışma masası, tekerlekli bir komodin ve geniş bir de gardırop bulunmaktadır. Bir çatı katı odası tasarımı olarak karşımıza çıkan bu çocuk odası takımı iki kişilik olup içerisinde bulunan her modülden de iki tane barındırmaktadır. Merdiven şeklinde tasarlanan yatakların konumu odaya farklı bir hava katarken yatakların üzerinden yükselen büyükçe dolap da her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Modern mimariye göre tasarlanmış olan bu takımda yatak çekmece özelliğiyle açılıp kapanabilirken yatağın üst seviyesine konumlandırılmış çalışma ortamı da çocuğunuzun verimini arttıracak.